Zde se můžete blíže seznámit s detaily. Seznamujeme Vás s historií a úspěchy Fighter´s Gym Teplice. Stručně nastiňujeme jak probíhají tréninky. Uvádíme cenu za trénování v našem klubu a představujeme našeho trenéra.

Klub Fighter´s Gym Teplice je registrován od roku 2001.

Oficiálně je registrovaný pod hlavičkou ČSFu (český svaz full - contactu a ostatních bojových umění) a ministerstvem vnitra.

Během prvních let existence klubu jsme se usídlili v tělocvičně ZŠ Na Stínadlech, v roce 2018 jsme se přesunuli do Kravec Gymu, který je perfektně vybaven pro bojové sporty.

Nutno zmínit že v průběhu nás vedli zkušení trenéři českého kickboxingu, v našich řadách se prostřídal - Petr Václavík str., Miroslav Sobotka, Miroslav Pokorný, Vojtěch Brzoň a další kvalitní kickboxeři. Nyní nás vede odchovanec klubu Zdeněk Kolafa.

Za mnohaletou kariéru máme na kontě nespočet vítězství i s mezinárodní účastí. Odchovali jsme mnohé mistry republiky a dokonce i světa. Za zmínku stojí účast na MS v Olomouci v roce 2008, odkud jsme si přivezli jednu zlatou, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili.

Vedení klubu

• Trenér a předseda klubu:       Zdeněk Kolafa
  • Jednatel:                                  Martin Schlosser
  • Jednatelka:                              Bohumila Kažimírová

Trenér

Zdeněk Kolafa

• trenér II. třídy - bojové sporty - kickbox

→ akreditováno MŠMT, ve spolupráci ČSFu a VŠTVS PALESTRA

• držitel II. DANu - černý pás - duben 2018
  • kickboxing od 22. září 2002
  • trenér v klubu Fighte's Gym Teplice od roku 2014
  • několikanásobný mistr České republiky v kategoriích Light contact a Points Fighting
  • 2. vicemistr světa v kategorii Points Fighting asociace ISKA
  • Mistr světa organizace WMAC v kategorii KL

.

Tréninky

Díky tréninku ovládne budoucí zápasník techniku boje, zlepší se mu tělesná kondice i mentální síla.

Nabízíme možnost zápasit a závodit podle pravidel kickboxu v polokontaktních i plnokontaktních disciplínách.

Trénink trvá hodinu, během které se zaměřujeme na protažení, zahřátí a následně na umění boje - nejdříve v postoji a poté v pohybu. Nakonec na kompletaci všech dovedností do zápasu. Vše uzavírá posilování, pohybově dynamická cvičení zaměřená na výbušnost, fyzio cvičení a nutné protažení.

Náš klub se několikrát do roka účastní závodů a to na republikové i mezinárodní úrovni, odkud si pravidelně odváží ocenění. Účast na závodech je individuální a záleží na samotném jedinci a jeho odpovídající výkonnosti.

Pokud si chcete trénink vyzkoušet nebo se jen podívat, tak neváhejte. Postačí vám pro začátek pouze tričko na trénink a kraťasy. První trénink je zdarma.

Sport je vhodný pro všechny!

Minimální věková hranice u dětí je 6 let. Vítáme děti i dospělé.

Kde nás najdete:        tělocvična Kravec Gymu - Thámova 738/30, Teplice 415 01

Kdy trénujeme:          pondělí          17.00 - malé FGT
                                                           18.00 - velké FGT
                                    středa            18.00 - společný kardio trénink
                                    pátek
17.00 - malé FGT
                                                           18.00 - velké FGT

Členské příspěvky

• poplatek za odborné vedení trenérem činí 550 Kč měsíčně
  • částku odešlete vždy nejpozději do 20. dne příslušného měsíce, na konto klubu Fighter's Gym Teplice - číslo konta 826540118/2010
  • jako variabilní symbol uveďte datum narození člena klubu
  • cena za tréninky bude snížena po dohodě

Bezpečnostní pokyny klubu

• udržujte čistotu a pořádek ve všech cvičebních prostorách

• pokud se před i po tréninku necítíte fyzicky, ani psychicky v pořádku, nezúčastňujte se tréninku, nebo okamžitě ukončete trénink a konzultujte stav s trenérem

• během tréninku neopouštějte tělocvičnu, v případě potřeby se dovolte trenéra

• na trénink choďte připravení a s patřičným vybavením

• do tělocvičny choďte bez obuvi

• sprchy můžete používat pouze po tréninku

• do tělocvičny nenoste osobní věci, vyjma cenností a pomůcek potřebných na trénink

• během, před i po tréninku se chovejte tiše, nekřičte a zbytečně nemluvte; vzájemně se respektujte a podporujte pozitivní atmosféru v kolektivu

• poslouchejte trenéra, případně jím pověřenou osobu

Obecné informace - dokument k přihlášce

.

Vytvořte si webové stránky zdarma!